Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Menu
Polecany artykuł

Zabezpieczenie życia

Pod hasłem zabezpieczenie życie rozumiemy przede wszystkim ubezpieczenie na życie oraz opcje towarzyszące ubezpieczeniu na życie, które obliczone są na zapewnienie bezpieczeństwa finansowego najbliższym osoby ubezpieczonej na wypadek jej śmierci lub niezdolności do pracy.

więcej...

O Nas

Kancelaria Ubezpieczeniowo-Finansowa Pawlak&Szubert to marka handlowa powołana do życia we wrześniu 2009 roku, przez doradców ubezpieczeniowo-finansowych współpracujących ze sobą od 1992 roku.

Wieloletnia aktywność na polskim rynku usług finansowych oraz przynależność do międzynarodowej organizacji skupiającej grono najlepszych doradców ubezpieczeniowo-finansowych na świecie - MDRT (Milion Dollar Round Table) stała się podstawą budowania własnej marki.

Powołana w 2011 roku Kancelaria Brokerska Pawlak&Szubert zapewnia naszym klientom instytucjonalnym i indywidualnym - kompleksowe doradztwo i obsługę w zakresie identyfikacji ryzyk i doboru najlepszych rozwiązań zarówno w obszarze ubezpieczeń na życie jak i majątkowych oraz osobowych.

Naszym atutem jest doskonała znajomość instrumentów rynku ubezpieczeniowego i finansowego oraz współpraca oparta na długofalowych relacjach. Aktualnie nasz zespół obsługuje ponad 3.000 klientów!