Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Menu
Polecany artykuł

Era PPE

Pracodawco szukasz odpowiedniego instrumentu pozwalającego na gromadzenia kapitału na czas emerytury? Być może warto sprawdzić jakie korzyści daje PPE!

więcej...

MDRT

MDRT Million Dollar Round Table - The Premier Association of Financial Professionals jest założoną w USA międzynarodową organizacją z ponad 80 letnią tradycją, działająca niezależnie od wszelkich towarzystw ubezpieczeniowych, która skupia ponad 35 tys. najlepszych doradców finansowych oraz specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności z 79 krajów świata.

Do MDRT należy mniej niż 0,5% spośród wszystkich doraców finansowych z całego świata. Członkowie MDRT to elitarne grono ludzi, którzy wspierają się wzajemnie i dzielą doświadczeniami na poziomie międzynarodowym. Członkostwo w MDRT stanowi w karierze każdego doradcy prawdziwy krok milowy. Jest niczym innym jak potwierdzeniem pełnego profesjonalizmu doradcy: doskonałej wiedzy, świadczeniu serwisu klientów na bardzo wysokim poziomie, fachowe doradztwo finansowe i rewelacyjne wyniki sprzedaży. Znaczek MDRT w klapie marynarki - insygnia przynależności do elitarnego grona - jest potwierdzeniem najwyższego mistrzostwa w sprzedaży ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności.
 
MDRT to dostęp do wiedzy i doświadczeń prawdziwych mistrzów tej profesji. Na doroczne kongresy przyjeżdżają agenci reprezentujący aż kilkaset ubezpieczalni z całego świata. W 2007 roku do Toronto w Kanadzie przyjechało ponad 7 tyś. uczestników. Podobnie było w 2008 roku w Denver w USA czy też w Indianapolis w 2009 roku.

Największą grupę wśród uczestników stanowią oczywiście Amerykanie i Kanadyjczycy. W pierwszej 10-tce najliczniejszych reprezentacji jest jeszcze Meksyk, ale poza tym dominuje Azja. Z Singapuru, Malezji, Korei Południowej, Indii, Japonii i Tajwanu przylatuje przez
ocean po paręset ludzi.
 
W Polsce najwięcej członków MDRT wywodzi się z Avivy (dawniej Commercial Union). Doradcy tego towarzystwa stanowią najliczniejszą grupą z Europy. Pewnym mottem MDRT jest stwierdzenie, iż jeśli ja mam dobry pomysł i ty masz dobry pomysł to w wyniku wymiany każdy z nas ma już dwa pomysły.